O NAS

Blog www.MadryPoSzkodzie.pl powstał w grudniu 2013r. z myślą o tysiącach osób które nie z ich winy uległy różnym wypadkom.

Misją tego BLOGA jest skuteczna EDUKACJA społeczeństwa w zakresie prawnych aspektów związanych z ubezpieczeniami/odszkodowaniami oraz POMOC I PROFESJONALNE DORADZTWOdla osób poszkodowanych w wypadkach. Wszystko po to, abyśmy mając tą wiedzę mogli zabezpieczyć siebie i swoich bliskich.

Od ponad 8 lat razem z Zespołem Specjalistów w swojej pracy obserwujemy REALIA i PRAKTYKI Towarzystw Ubezpieczeniowych stosowane przy likwidacji szkód naszych Klientów.

Niestety widzę też BŁĘDY jakie popełniają sami Poszkodowani. Chciałbym pomóc wszystkim Poszkodowanym osobom. Jednak jest to niemożliwe z dwóch powodów. Pierwszy to NIEŚWIADOMOŚĆ przysługujących nam praw i brak niezbędnej WIEDZY co i jak należy zrobić po wypadku. Drugi to BŁĘDY i ZANIEDBANIA samych Poszkodowanych, lub firm i osób którym powierzyły swoją sprawę.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce w którym regularnie będziesz mógł/a czerpać WIEDZĘ niezbędną do ZABEZPIECZENIA siebie, Twojej Rodziny, znajomych i bliskich. A gdy będziesz miał już wiedzę, w razie potrzeby POMOŻEMY również Tobie w uzyskaniu jak największego odszkodowania.

Twórca www.MadryPoSzkodzie.pl Robert Nadobny