DOPŁACAMY GOTÓWKĘ DO TWOJEGO ODSZKODOWANIA ZA AUTO Z OC SPRAWCY – NAWET DO 3 LAT!

Z OBSERWACJI RYNKU WIEMY, ŻE 70% KOSZTORYSÓW NAPRAWY SPORZĄDZANYCH NA ZLECENIE TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH JEST ZANIŻANE. PIENIĄDZE NAJCZĘŚCIEJ WYSTARCZAJĄ NA NAPRAWĘ „PO ZNAJOMOŚĆI” A WIĘC WIĘKSZOŚĆ POSZKODOWANYCH NAWET, GDY WIE O MOŻLIWOŚCI UZYSKANIA WIĘKSZEJ KWOTY, ODPUSZCZA TEMAT.  
NIC DZIWNEGO, MAMY NATURALNĄ NIECHĘĆ DO WALKI W SĄDACH, DLATEGO PROPONUJEMY WYKUP TWOJEJ SZKODY.  GDY JUŻ PRZECZYTASZ TEN ARTYKUŁ DOWIESZ SIĘ, CZY MOŻEMY DOPŁACIĆ DO TWOJEJ SZKODY. A JEŚLI NIE – MOŻE POMOŻESZ ZNAJOMEMU? PRZY OKAZJI OTRZYMASZ OD NAS DODATKOWĄ PREMIĘ.

Nie mam faktur za naprawę samochodu, czy ja też mogę dostać dopłatę?
Tak! Tobie również mogą należeć się większe pieniądze. Mało tego, nie przedstawiaj faktur do TU, stracisz możliwośc uzyskania dodatkowych pieniędzy.

Czy jeśli nie mam auta to czegoś się tutaj dowiem?
Tak, czytaj dalej 

Punktem wyjścia dla wystąpienia z wnioskiem o wypłatę należnego odszkodowania jest zasada wyrażona w art. 361 § 2 kodeksu cywilnego. W myśl zasady pełnej kompensacji szkody/pełnego odszkodowania, naprawienie szkody obejmuje straty, które poszkodowany poniósł oraz korzyści, które mógłby osiągnąć, gdyby mu szkody nie wyrządzono.

Szkoda w pojeździe zgłaszana do likwidacji Zakładowi Ubezpieczeń z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia OC kwalifikowana jest jako szkoda częściowa lub szkoda całkowita. 

Szkoda powinna zostać określona jako częściowa w sytuacji, gdy pojazd nadaje się do naprawy. Decyduje o tym głównie wysokość kosztu naprawy koniecznej do przywrócenia pojazdu do stanu technicznego sprzed wypadku. Szkoda rozliczona jest na podstawie kosztorysu naprawy sporządzonego przez rzeczoznawcę Towarzystwa Ubezpieczeń, zawsze gdy suma kosztów naprawy nie przekracza rzeczywistej wartości pojazdu określonej na dzień zaistnienia zdarzenia.

Dla odróżnienia, szkoda całkowita ma miejsce wówczas, gdy łączny koszt naprawy przekracza wartość pojazdu w stanie przed wystąpieniem szkody. W przypadku wystąpienia takiej szkody przysługuje odszkodowanie odpowiadające aktualnej wartości rynkowej pojazdu w stanie technicznym sprzed wypadku. Szkoda rozliczana jest w oparciu o wycenę wykonaną przez rzeczoznawcę Towarzystwa Ubezpieczeń. W wycenie zostaje określona wartość pojazdu na dzień zdarzenia oraz wartość pojazdu w stanie uszkodzonym, a kwota odszkodowania stanowi różnicę pomiędzy tymi dwoma wartościami. Często zdarza się tak, że Ubezpieczyciel, bezpodstawnie kwalifikuje rozliczenie szkody jako tzw. szkody całkowitej.

W sprawach, gdzie Ubezpieczyciel ewidentnie naruszył interes prawny Klienta, poprzez niewłaściwą wycenę szkody, możemy zaproponować wykup wierzytelności. To bardzo proste, szybkie i komfortowe rozwiązanie. 

PIERWSZY KROK TO WERYFIKACJA TWOJEJ SZKODY. 

A więc, jeśli miałeś na swoim pojeździe szkodę, nie minęły jeszcze 3 lata od wydania decyzji w sprawie wypłaty odszkodowania, to sprawdź czy spełniasz poniższe warunki weryfikacji Twojej szkody. Jeśli tak, otrzymasz od nas dodatkowe pieniądze tj. dopłatę do Twojego odszkodowania z OC sprawcy . wykupimy Twoją szkodę.

PRZY SZKODZIE CZĘŚCIOWEJ DO DOPŁATY WYSTARCZY :
  • Wartość pojazdu minimum 10 ooo zł.
  • Kwota odszkodowania wynikająca z decyzji TU min. 1000 zł.
  • Rok produkcji pojazdu od 2000 r.
DRUGI KROK TO PRZESŁANIE DOKUMENTACJI, ABYŚMY MOGLI DOKOŃCZYĆ WERYFIKACJĘ TWOJEJ SPRAWY I WYLICZYĆ KWOTĘ DO DOPŁATY.

Jakich dokumentów potrzebujesz?

  • imię, nazwisko, nr telefonu właściciela 
  • decyzji z Towarzystwa o wypłacie odszkodowania za auto,
  • Kalkulacji naprawy uszkodzonego pojazdu ( w systemie Audatex/Eurotax)

Krótko opisz swoje zdarzenie, i wyślij dokumenty wraz z opisem drogą elektroniczną na kontakt@madryposzkodzie.pl 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do mnie . 

Jakie są z tego korzyści?

  • szybkie otrzymanie dodatkowych pieniędzy,
  • możliwość przeznaczenia pieniędzy na dowolny cel,
  • uniknięcie kosztownego i długotrwałego procesu sądowego z ubezpieczycielem,
  • oszczędność czasu i uniknięcie zbędnych formalności.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Po otrzymaniu dokumentacji Twojej szkody w ciągu 72 godzin zweryfikujemy ją, i skontaktujemy się informując o dopłacie do Twojej szkody. Po podpisaniu dokumentów i ich odesłaniu do Centrali naszej firmy w ciągu 10 dni roboczych otrzymasz pieniądze na konto. Szybko i sprawnie. 

Miałem taką szkodę, moje auto spełnia kryteria ale nie mam tych wymaganych dokumentów, co zrobić?

Wiekszość Towarzystw przesyła je drogą elektroniczną, a wiec zajrzyj na swoją pocztę i poszukaj. Jeśli pamiętasz, że były to dokumenty papierowe, napisz do TU maila z prośbą o udostępnienie kalkulacji naprawy szkody z systemu audatex/eurotax, decyzji w sprawie lub wyliczenia wartości pojazdu. Najlepiej jeśli podasz nr szkody ( jeśli nie znasz najpierw zadzwoń do TU  aby ustalić nr szkody )

Nie mam takiej szkody, ale mam znajomego który taką miał, jak mogę mu pomóc?

Świetnie, zatem znajomy ma szczęscie, że się znacie  Powiedz mu, że znalazłeś/aś takich specjalistów, i koniecznie napisz do nas o tym! Możesz podać Znajomemu kontakt do nas, lub zostawić nam dane kontaktowe do Znajomego. Skontaktujemy się z nim.

Za każde polecenie kontaktu, w wyniku którego zostanie podpisana umowa z naszym nowym Klientem osoba Polecająca może otrzymać PREMIE ZA POLECENIE.  Prosimy o kontakt 

Jeśli masz więcej pytań zadzwoń lub napisz do mnie. Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania.

***

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, pokaż nam to, kliknij „lubię to” lub udostępnij wpis swoim znajomym (przyciski pod tytułem wpisu) tylko tak możesz nagrodzić pracę naszego Zespołu